Alban Skenderaj
 • 1000 Premtime
 • 24 Orë
 • Vetëm Ty
 • Verso Il Blu
 • Nuk Je Vetëm
 • Mirëmëngjes
 • Let Me Die With You
 • Man On The Moon
 • Dikur
 • Mall Mergimtar
 • Mirsevjen Ne Shpirtin Tim
 • Deri Ne Fund
 • Larg Dhe Afer
 • Sei Dentro Me
 • Peng
 • Ende Ka Shprese
 • Engjëll
 • Ike Me Eren
 • E Verteta Ime
 • Ata Sy
 • Facebook